Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

  • S námi od projektu až k bydlení

Rychlý kontakt

+420 602 421 801

info@spol-jk.cz

Kontaktujte nás

Novinky

Průběh výstavby haly B1 - NEWAYS

Časový sběr od 12.4.2018 do 9.8.2018

Více
Zpět na stránku "Stavby dokončené"

Výstavba skladové haly firmy AZ Jeřáby, s.r.o.

Rekonstrukce stávající haly a dostavba skladové haly firmy AZ - Jeřáby, s.r.o.

Přístavba skladové haly navržena ve stejném provedení jako stávající hala – typová ocelová hala. Nosnou konstrukci haly tvoří ocelové sloupy o rozpětí 4,50 m x 15,00 m. Konstrukce střechy z ocelových příhradových vazníků.

Hala založena na betonových patkách a pasech ze ztraceného bednění.

Opláštění a zastřešení z tepelně izolačních panelů. Prosvětlení haly polykarbonátovými deskami v obvodovém plášti a plastovými okny.  Vrata pro vjezd sekční výklopná, dveře jednokřídlové.

Součátí této zakázky byly také venkovní zpevněné plochy, které byly tvořeny z menší části zámkovou dlažbou a z větší části asfaltovým kobercem.

 „Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu Podnikání a Inovace pro konkurenceschopnost“

Zobrazeno: 0x

Zpět na stránku "Stavby dokončené"

Partneři

Stavební společnost JK spol. s r.o.

Firma Stavební společnost JK spol. s r.o. byla založena v roce 2013 jako rodinná firma. Hlavním motivačním prvkem zakladatelů firmy – otce se synem, bylo zahájit činnost stavební společnosti, která půjde cestou osobní odpovědnosti vůči svým zákazníkům.

Kontaktujte nás

Folknářská 1246/21,
Děčín II, 405 02,
areál Armex

+420 602 421 801

info@spol-jk.cz