Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše

Rychlý kontakt

+420 602 421 801

info@spol-jk.cz

Kontaktujte nás

Novinky

Změna místa provozovny

Naše společnost se přestěhovala do nového objektu, stále v areálu ARMEX.

Více
Zpět na stránku "Stavby dokončené"

SZŠ a PŠ Šluknov - REKO budovy

Stávající objekt slouží jako speciální základní a praktická škola. Předmětem plnění je celková rekonstrukce budovy, vestavba do podkroví, přístavba únikového schodiště a přístavba výtahu umožňující bezbariérové využití celé školy.

Jedná se o kompletní rekonstrukci objektu stávající speciální a praktické školy. Součástí navrhovaných úprav je přístavba výtahové šachty a venkovního ocelového únikového schodiště ke stávajícímu objektu. Přistavované stavby nepřesahují výšku stávajícího objektu a rozšiřují půdorysnou plochu směrem do atria.

V rámci celkové rekonstrukce budovy byla provedena přístavba dvou objektů do atria stávající školy. Výtahová šachta kopíruje v co největší možné míře stávající styl původní stavby. Rozměry přistavované šachty jsou 2,6x2,8 m. Její výška bude 15,6 m. Únikové schodiště bylo navrženo jako ocelové s pororoštovými stupnicemi a podestami, tak aby schodiště působilo co nejmenším rušivým dojmem. Jeho rozměry jsou 6,86x2,45 m s výškou 6,2 m. Z důvodu vestavby do podkroví se na střeše osadily nové světlovody. Došlo k výměně stávajících dřevěných špaletových oken za nová plastová. V rámci výměny bylo zachováno členění oken a barevné řešení. Součástí stavebních úprav je dále sanace suterénu (odstranění vlhkosti), výměna elektroinstalace, výměna topení, výměna oken, oprava fasády, půdní vestavba a úprava hygienických zařízení v celé škole tak, aby odpovídala kapacitě objektu a splňovala vyhlášku.

Zobrazeno: 0x

Zpět na stránku "Stavby dokončené"

Partneři

Stavební společnost JK spol. s r.o.

Firma Stavební společnost JK spol. s r.o. byla založena v roce 2013 jako rodinná firma. Hlavním motivačním prvkem zakladatelů firmy – otce se synem, bylo zahájit činnost stavební společnosti, která půjde cestou osobní odpovědnosti vůči svým zákazníkům.

Kontaktujte nás

Benešovská 1466/35a,
Děčín II, 405 02,
areál Armex

+420 602 421 801

info@spol-jk.cz