Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše

Rychlý kontakt

+420 602 421 801

info@spol-jk.cz

Kontaktujte nás

Novinky

Podnikové vzdělávání

Projekt: Podnikové vzdělávání zaměstnanců firmy Stavební společnost JK Reg. č.: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_ 097/0012704 Realizace: od 1.10.2019 do 30.9.2021

Více
Zpět na stránku "Stavby dokončené"

Hasičská zbrojnice Brtníky

Cílem navrhovaných úprav bylo obnovit původní vzhled fasády objektu s jasným a čistým architektonickým vzhledem, navrhnout přístavbu se zázemím pro hasiče vhodně dotvářející původní objekt a vytvořit provozní dispoziční řešení a zázemí s potřebným kompletním vybavením a příslušenstvím.

Forma a členění fasád zachované hlavní části objektu byla v plném rozsahu obnovena a respektována. Původní fasáda věže z lícového zdiva byla opravena a zachována v původním vzhledu. 

Stávající objekt garáže i objekt přístavby byl izolován provedením kontaktního zateplovacího systému s izolantem z desek polystyrenu a použitím fasádních prvků bude vytvořen vzhled napodobující původní architektonické prvky a členění fasády. Fasády byly doplněny v místech zazděných a osazených oken nevhodných rozměrů původními architektonickými prvky a okny. Pro účelnější nové využití věže byly kromě stavebních úprav vycházejících ze špatného technického stavu provedeny i další stavební úpravy zahrnující zejména vybudování nové střechy ve tvaru původního historického zastřešení a nového ocelového schodiště, které zabezpečí pohodlnější přístup do všech podlaží věže.
Byla zbourána nepůvodní přístavba hygienického zařízení na jihozápadní straně garáže, hygienické zařízení je v současné době nevyužíváno, neboť je v nevyhovujícím stavu.
Střešní plášť strmé střechy věže byl proveden z hladké plechové krytiny, sedlové střechy garáže i přístavby s velmi mírným sklonem budou opatřeny krytinou z PVC fólie s prvky imitujícími stojaté drážky plechových krytin.

Zobrazeno: 0x

Zpět na stránku "Stavby dokončené"

Partneři

Stavební společnost JK spol. s r.o.

Firma Stavební společnost JK spol. s r.o. byla založena v roce 2013 jako rodinná firma. Hlavním motivačním prvkem zakladatelů firmy – otce se synem, bylo zahájit činnost stavební společnosti, která půjde cestou osobní odpovědnosti vůči svým zákazníkům.

Kontaktujte nás

Folknářská 1246/21,
Děčín II, 405 02,
areál Armex

+420 602 421 801

info@spol-jk.cz