Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše

  • Reference

Reference

Rychlý kontakt

+420 602 421 801

info@spol-jk.cz

Kontaktujte nás

Novinky

Změna místa provozovny

Naše společnost se přestěhovala do nového objektu, stále v areálu ARMEX.

Více
Zpět na stránku "Reference"

Stavby dokončené

PRODEJNÍ HALY L5 a L6 v Děčíně

Navrhovaný záměr hal L5 a L6 je umisťován do stávající výrobní zóny. V bezprostředním okolí stavby se nachází výrobní, skladové a prodejní objekty. Navrhovaný záměr plně odpovídá současnému využití území.

Zobrazit stránku

Rekonstrukce objektu ATOK Ústí nad Labem

Jedná se o změnu dokončené stavby – rekonstrukci stávajícího objektu a jeho rozšíření (přístavba a nástavba)

Zobrazit stránku

ZATEPLENÍ OBJEKTU DPS V KRÁSNÉ LÍPĚ

Jedná se o objekt s pečovatelskou službou, čtyřpodlažní nepodsklepený s ustupujícími podlažími, koncepce podobné se sousedními bytovými domy. Výrazným architektonickým prvkem domu jsou terasy v ustupujících podlažích objektu.

Zobrazit stránku

SZŠ A OA, RUMBURK – REKO DOMOVA MLÁDEŽE VČETNĚ UMÍSTĚNÍ PPP A SPEC. PED. CENTRA

Jedná se o rekonstrukci stávajícího objektu. Stávající objekt bude prostorově zachován. Koncepce prostorového řešení lokality se plánovanými úpravami nezmění.

Zobrazit stránku

SZŠ a PŠ Šluknov - REKO budovy

Stávající objekt slouží jako speciální základní a praktická škola. Předmětem plnění je celková rekonstrukce budovy, vestavba do podkroví, přístavba únikového schodiště a přístavba výtahu umožňující bezbariérové využití celé školy.

Zobrazit stránku

LiveCentrum v Děčíně

Naše firma byla přizvána k realizaci tohoto multifunkčního objektu v době, kdy byl hotov železobetonový monolitický skelet budovy. Prvním úkolem pro naší společnost bylo zhotovení zateplení objektu a druhým úkolem bylo zhotovení venkovních staveb a zpevněných ploch.

Zobrazit stránku

Prodejní a skladová hala L1

Výstavba nové prodejní a skladové haly vznikla na místě původního areálu společnosti Lineta, která v minulosti zanikla. V místě nové haly se nacházela stávající výrobní hala, která byla ve špatném technickém stavu, a proto došlo k jejímu odstranění.

Zobrazit stránku

Koupací biotop v Jílovém

Cílem této stavby bylo zhotovení koupacího jezírka a biotopu. Jezírko je tvořeno modelací terénu, použití jezírkové fólie s připojením na mechanicko-biologický filtr, který podporuje samočistící schopnost biotopu. Maximální hloubka jezírka je 2,0 m, objem vody 150 m3

Zobrazit stránku

Hasičská zbrojnice Brtníky

Cílem navrhovaných úprav bylo obnovit původní vzhled fasády objektu s jasným a čistým architektonickým vzhledem, navrhnout přístavbu se zázemím pro hasiče vhodně dotvářející původní objekt a vytvořit provozní dispoziční řešení a zázemí s potřebným kompletním vybavením a příslušenstvím.

Zobrazit stránku

Zahradní wellness na Čechách

Úkolem této stavby bylo vytvořit architektonické spojení stavby s přírodou. Propojit stavbu s prudkým svahem pozemku. Stavba je kombinace rámové ocelové konstrukce, betonových opěrných zdí a vyzdívkou z cihelných bloků. Vytvoření nového bazénu vč. technologie čištění a finské sauny vč. odpočinkové místnosti.

Zobrazit stránku

1 | 2 | 3 | 4

Zpět na stránku "Reference"

Partneři

Stavební společnost JK spol. s r.o.

Firma Stavební společnost JK spol. s r.o. byla založena v roce 2013 jako rodinná firma. Hlavním motivačním prvkem zakladatelů firmy – otce se synem, bylo zahájit činnost stavební společnosti, která půjde cestou osobní odpovědnosti vůči svým zákazníkům.

Kontaktujte nás

Benešovská 1466/35a,
Děčín II, 405 02,
areál Armex

+420 602 421 801

info@spol-jk.cz