Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

724 744 333602 421 801
  • S námi od projektu až k bydlení

Reference

Rychlý kontakt

+420 602 421 801

info@spol-jk.cz

Kontaktujte nás

Novinky

A jde se do FINÁLE !!!

Bývalý statek v Kostelci nad Ohří už dostal své nové jméno

Více

Reference

DVŮR PERLOVÁ VODA v Kostelci nad Ohří

Rekonstrukce statku v Kostelci nad Ohří, byla započata v červnu roku 2013. Po rozebrání jednotlivých konstrukcí bývalého zámečku a konírny, byl zjištěn havarijní stav objektu. Po rozhodnutí hlavního architekta a investora objektu

Zobrazit stránku

Novostavba výrobní haly v Nebočadech u Děčína

Jedná se o rozšíření kapacity výroby. Naše společnost je generálním dodavatelem.

Zobrazit stránku

Stavební úpravy objektu na st.p.č. 117 na provoz lakovny s rozšířením objektu na p.p.č. 174, k.ú. Vrbičany

Novostavba haly, která slouží jako lakovna, byla postavena na místě stávající ocelové haly. U stávající haly bylo rozebráno staré opláštění, byla provedena úprava stávající ocelové konstrukce a dopojení nových křídel nové ocelové haly - lakovny. Provedení nových zpevněných komunikací a inženýrských přípojek.

Zobrazit stránku

Novostavba montážní haly na p.p.č. 17/4, k.ú. Vrbičany

Novostavba montážní haly vznikla na místě stávajícího parkoviště. Hala byla provedena včetně přístupových komunikací a připojení na inženýrské sítě.

Zobrazit stránku

Novostavba ocelové haly na místě odstraněné haly na st.p.č.116, p.p.č. 174, k.ú. Vrbičany

Novostavba ocelové haly vznikla na místě stávající betonové haly. Stará betonová hala byla zbourána, byly provedeny sanace základových konstrukcí a na těchto základech byla vybudována nová ocelová hala. Vybudovány nové zpevněné komunikace a inženýrské sítě.

Zobrazit stránku

Novostavba Rodinného domu ve Skoroticích u Ú/L

Stavba je naší společností navržena od samého začátku, projektem pro stavební povolení a následná realizace stavby.

Zobrazit stránku

Novostavba dvou Rodinných domů v Chaloupkách u Berouna

Tyto stavby jsou prováděny naší společností od úplného začátku. Byla vytvořena dokumentace pro stavební povolení a následná realizace obou objektů.

Zobrazit stránku

Kostelec nad Ohří - koupací biotop

Datum realizace: 28. 04. 2015

Mezi naše realizované stavby patří také výstavba koupacího biotopu v areálu statku v Kostelci nad Ohří. Koupací jezírko nebo přírodní koupací biotop je alternativou ke klasickému koupacímu bazénu. Základ tvoří přírodní systém,

Zobrazit stránku

Realizace zahrady v Kostelci nad Ohří

Další část areálu DVŮR PERLOVÁ VODA je dokončena

Zobrazit stránku

Kostelec nad Ohří - trávníkové plochy

Travní koberec je předem vypěstovaný trávník, který speciální stroj odřízne i s potřebným drnem a svine. Takto srolované pásy se dodávají k zákazníkovi a poté se pokládají na předem upravenou půdu. Během několika málo dní lze trávník běžně používat a zatěžovat. Hotové trávníky (v podobě rolovaných travních koberců) se pěstují ve speciálních trávníkových školkách po dobu 10 – 12 měsíců. Jakmile je předpěstovaný trávník dostatečně zakořeněný a kompaktní, slupuje se na pásy o šíři 40 cm a délce 250 cm (1 m2).

Zobrazit stránku

1 | 2 | 3

Partneři

Stavební společnost JK spol. s r.o.

Firma Stavební společnost JK spol. s r.o. byla založena v roce 2013 jako rodinná firma. Hlavním motivačním prvkem zakladatelů firmy – otce se synem, bylo zahájit činnost stavební společnosti, která půjde cestou osobní odpovědnosti vůči svým zákazníkům.

Kontaktujte nás

Folknářská 1246/21,
Děčín II, 405 02,
areál Armex

+420 602 421 801

info@spol-jk.cz